Reyonnet.com, B2C(perakende) modelindeki e-ticaret faaliyetine Denizli yılı ilan edilen 2020 yılında Denizli'de başlamıştır. Reyonnet.com'un  operasyon merkezi Denizli'de, müşterileri ise, Türkiye'nin dört bir tarafında yer almaktadır.
Reyonnet.com'un müşterileri, www.reyonnet.com adresi üzerinden verdikleri siparişlerle, Türkiye'de e-ticaretin sağlıklı gelişmesine ve online alışveriş kültürünün oluşmasına önemli katkılar sağlamaktadır.
Reyonnet.com, müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutabilmek amacıyla, amatörce ruhunu hiç yitirmeden çalışmalarına devam etmekte ve hizmet kalitesini sürekli yüksekte tutabilmek için müşterilerinden gelen geri bildirimleri çok önemsemektedir.
Bu amaçla, müşterilerinden gelen her bir geri bildirimi, hizmet ve kalite standartlarını oluşturmada göz önünde bulundurmaktadır.
Reyonnet.com,  temel prensip olarak, stoğunda yer almayan ürünleri, e-ticaret sistemi üzerinden satışa sunmamaktadır. Müşterilerinden aldığı siparişleri hızla kargolayarak, sektördeki rakipleriyle olan kıyasıya yarışını sürdürmektedir.
Reyonnet.com'un logosu özgün bir tasarıma sahiptir. Logonun içinde yer alan gülen yüz ifadesi, çalışanların işine ve müşterilerine pozitif yaklaşımını ifade etmektedir.
Reyonnet.com, hem iç müşterilerini(çalışanlar) hem de dış müşterilerini(tüketiciler ve tedarikçiler) çok önemsemektedir. Başarının ancak ve ancak her iki kesimin mutluluğu ile geleceğinin bilincindedir.
Reyonnet.com'un en önemli amacı, içinde barındırdığı amatörce heyecanını hiç yitirmeden, e-ticarette edindiği deneyimlerini biriktirerek, Türkiye'nin önde gelen e-ticaret işletmelerinden biri olmaktır.